TR EN FR
Burak ERSÖZGenel Müdür, CEO
Özgün İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; kuruluşundan bugüne kadar, üstlendiği görevleri tam ve eksiksiz yapma alışkanlığı, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun teknolojik çözümler üretme anlayışı, çalışmalarında yöntemsel doğruluk ve kaliteden asla ödün vermeyen yapısıyla sunduğu müteahhitlik hizmetlerinde yüksek güvenirliğin simgesi olmaya devam etmektedir.

Şirketimiz, geniş tecrübelerinin ve bilgi birikiminin yanı sıra, zengin insan kaynakları, gelişmiş makine parkı ve finansal gücü ile oluşturduğu eksiksiz yapısı sonucu genel müteahhitlik sektörünün en seçkin üyeleri arasında yer almakta ve sadece ulusal boyutta kalmayıp bu hizmetlerini uluslararası düzeye de başarıyla taşımaktadır. Tüneller ve Sanat Yapıları konusunda sektördeki uygulamaların öncüsü konumundaki şirketimiz ileri teknoloji içeren bu bilgi birikimi sayesinde Ulaştırma Projelerinin de geniş çaplı uygulayıcısı olarak aranan firmalar arasında yer almaktadır. Firmamız ayrıca Alt Yapı, Üst Yapı, Maden ve Enerji projelerinde de çeşitli uygulamalar içerisinde bulunmaktadır. Bugün itibarıyla yapımında iş ortaklarımız ile birlikte yer aldığımız projelerin toplamı yaklaşık 7 milyar Euro ve firmamızın iş hacmi yaklaşık 2 milyar Euro olarak ifade edilebilmektedir.

Yeni yüzyılın başında gelişen hızlı değişimler göz önüne alınarak şirketimizin organizasyon yapısında düzenlemeler yapılmış ve etkili bir kurumsal yapı oluşturulmuştur. Bu yapının ayrıca ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile güçlendirilerek sürekliliği sağlanmıştır.

İşçisinden mühendisine, işlerinde profesyonel, ilişkilerinde her zaman aile sevecenliği ve takım ruhu içerisindeki yapımızla toplumsal bilincimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda bugüne kadar başardıklarımıza yenilerini eklemek en büyük amacımızdır.
Saygılarımla.