Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Özgün İnşaat olarak misyonumuz; yurtiçinde ve yurtdışında adımızın daima başarılarla anılmasını sağlayacak çağdaş ve kaliteli projelerde yer almak, tüm çalışanlarımız ile kenetlenip, bir aile yapısı içinde, doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeden çalışmalarımızı devam ettirmektir.

İlerleyen süreçte; “çağdaş kurumsal yönetim” ve “sürdürülebilir büyüme” ana hedeflerimize giden yolda; kalite, iş etiği, şeffaflık ve sosyal sorumluluk kavramları grubumuzun ve tüm çalışanlarımızın temel ilkeleri olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe uluslararası kalite standartlarında son teknoloji ürün ve hizmetlerimizle; girişimci, yenilikçi ve güvenilir yaklaşımımızla uluslararası arenada öncü bir firma olarak daha büyük projelere imza atmak.

Biz ve ortaklarımızın, sizi hatırlayabilmesi ve siz ve diğer ziyaretçilerimizin sitemizi nasıl kullandığınızı anlayabilmesi için, sitemiz çerezleri ve diğer teknolojileri kullanır. Bu teknolojilerin tam listesini görmek ve bize bunların cihazınızda kullanılıp kullanılamayacağını bildirmek için burayı okuyabilirsiniz. Sitemizi daha iyi bir şekilde kullanmanız için çerez politikamızı kabul ediyor musunuz?

Kabul Et